Asortyment

Pudełka ozdobne, pudełko reklamowe. Pudełka na koszule, pudełka na prezenty.

Produkowane przez naszą firmę opakowania ozdobne w całości wykonywane są ręcznie z tektury introligatorskiej szarej oraz bielonej 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, oklejonej jednostronnie lub obustronnie wysokiego gatunku okleiną od 110 gm2 do 240 g/m2. NIE JEST TO CIENKI papier ozdobny 50 g/m2.

PUDEŁKO OZDOBNE OKLEJONE JEDNOSTRONNIE

Czerwone pudełko ozdobne

Pudełko ozdobne ręcznie oklejone z dużą starannością oraz dbałością o szczegóły.  Bogata gama kolorystyczna. Pudełka na bieliznę, pudełka na apaszkę, opakowania na koszulę, t-shirt i wiele innych.

OPAKOWANIA OZDOBNE OKLEJONE OBUSTRONNIE

Ekskluzywne pudełko na zdjęcia czarne

Pudełka ozdobne w całości oklejane ręcznie z dużą dbałością o szczegóły.  Bogata oferta ekskluzywnych opakowań stawia nas na czołowym miejscu europejskich producentów.

PUDEŁKA OZDOBNE PAPIER PERŁOWY GŁADKI

Pudełko ozdobne perłowe pomarańczowePudełka ozdobne również w całości oklejone ręcznie, tym razem okleiną perłową. Perłowa okleina sprawia, że ręcznie oklejone pudełko ozdobne staje się ekskluzywnym pudełkiem na prezent. Produkujemy: perłowe pudełka na koperty, perłowe pudełka na prezenty.

PUDEŁKA NA KWIATY – FLOWER BOX

flower boxW ofercie naszej firmy mamy kilka rodzajów pudełek na kwiaty typu flower box.

Małe pudełka na kwiaty w rozmiarze „S”, średnie pudełka na kwiaty rozmiar „L” oraz duże pudelka flower box „XL”. Produkujemy również pudełka flower box w wersji eko. Pudełka na kwiaty eko są doskonałą alternatywą dla mniej wymagających klientów.

PUDEŁKO REKLAMOWE Z WYTŁOCZONYM LOGO

Pudełko reklamowe z tłoczonym logo na wieczkuEleganckie pudełka ozdobne reklamowe. Produkujemy pudełka z tłoczonym logo na wieczku.

Wykonujemy tłoczenia w różnych kolorach. Istnieje możliwość wyprodukowania pudełek z tłoczeniem bez koloru (suchy tłok).

OPAKOWANIA REKLAMOWE Z CYFROWYM NADRUKIEM

Eleganckie pudełko ozdobne z nadrukiemOpakowania reklamowe z cyfrowym nadrukiem na wieczku. Produkujemy pudełka z jedno lub wielokolorowym nadrukiem.

Pudełko ozdobne z nadrukiem doskonale nadaje się do promocji produktu oraz marki. Istnieje możliwość wyprodukowania pudełek z nadrukiem wewnątrz pudełka.